Zážitková jízda v simulátoru F1

Zážitková jízda v simulátoru F1

Vyzkoušejte řídit Formuli 1 na novém špičkovém simulátoru v Praze. Máte celých 60 minut na jízdu, která Vás naplno vtáhne do reálného světa F1!

Vyzkoušejte řídit Formuli 1 na novém špičkovém simulátoru v Praze. Máte celých 60 minut na jízdu, která Vás naplno vtáhne do reálného světa F1!

Jedná se o špičkový simulátor F1. Položíte se do sedaček se stejnou pozicí jako ve skutečném monopostu, pomocí elektromotoru nastavíte vzdálenost pedálů mezi 150-200cm vaší výšky, uchopíte repliku volantu F1 Ferrari s precizní zpětnou vazbou se schopností zátěže do až 15kg dle situace na trati.

Díky 6 metrů široké polokruhové vizualizaci s vysokým rozlišením uvidíte do nájezdu libovolné zatáčky. Na volantu je umístěn display indikující rychlost, otáčky, zařazený rychlostní stupeň a čas, to vše jako ve skutečnosti. Pocit iluze skutečného motoru vytváří mohutný subwoofer s reproduktory schovaný v kokpitu za sedačkou. Dávka adrenalinu je srovnatelná se skutečností.

Zážitek simulátor Formule 1 (60 minut) obsahuje:

Jízdu na simulátoru Formule 1 po dobu 60ti minut.

Další podmínky:

Určeno i pro děti, ale je nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály.

Technická specifikace simulátoru:

Uzavřený kokpit pro osoby výšky 150-200cm v barvě Ferrari a RedBull se snadným nastupováním díky možnosti odklopení. Simulátor je vybaven 180° vizualizací polokruhové projekce s třemi projektory ve vysokém rozlišení. Profesionální licence závodního software rFactor 2 s výstupem na telemtrii. Replika volantu F1 Ferrari s funkčním displayem. Helmy se zabudovaným interkomem a obrazovky s telemtrií vyhodnocující množství dat ze závodů na trati. 5+1 zvukový system, subwoofer za sedadlem.

Chci jízdu v simulátoru F1 za 2190 Kč.

 

Podobné zážitky

Není potřeba řidičský průkaz

Myslíme i na neřidiče a připravili jsme pro ně speciální jízdy, u kterých není řidičský průkaz potřeba.

Zážitkové jízdy do 2000 kč

Nechceme Vás sedřít z kůže, a proto je většina z 65 zážitkových jízd levnější než 2000 Kč.

Jízdu si vybere každý

Supersportovní vozy nebo nejlepší offroady světa, jízda na okruhu nebo v těžkém terénu. Určitě si vyberete 🙂

Perfektní dárek

Luxusní dárkové balení včetně věnování, platnost zážitku 6 měsíců a obradovaný si zvolí termín podle sebe.