Zážitková jízda ve Ferrari F458 Italia

Zážitková jízda ve Ferrari F458 Italia

Ferrari na okruhu pro Vás! Dopřejte si 5 kol v luxusním sportovním voze Ferrari 458 Italia! Nový nástupce oblíbeného Ferrari F430 F1 čeká na vás! Nádherný zážitek pro všechny milovníky rychlých vozů a značky Ferrari. Jízda ve Ferrari na okruhu. Bez kauce! Máte možnost řídit nebo se nechat adrenalinově svézt vyškoleným instruktorem sportovní jízdy. A co kombinace obojího? Nechte se jedno kolo na okruhu adrenalinově svézt, poznejte limity tohoto úžasného vozu a další kola již řiďte Ferrari Vy osobně! Rozhodnutí je jen na Vás! Jízda ve Ferrari. Dopřejte si 5 okruhů v tomto nádherném voze! Jedinečný zážitek, maximální adrenalin, nádherný dárek pro všechny milovníky rychlých a luxusních aut. Pro muže i ženy.Ferrari na okruhu pro Vás! Dopřejte si 5 kol v luxusním sportovním voze Ferrari 458 Italia! Nový nástupce oblíbeného Ferrari F430 F1 čeká na vás! Nádherný zážitek pro všechny milovníky rychlých vozů a značky Ferrari. Jízda ve Ferrari na okruhu. Bez kauce! Máte možnost řídit nebo se nechat adrenalinově svézt vyškoleným instruktorem sportovní jízdy. A co kombinace obojího? Nechte se jedno kolo na okruhu adrenalinově svézt, poznejte limity tohoto úžasného vozu a další kola již řiďte Ferrari Vy osobně! Rozhodnutí je jen na Vás! Jízda ve Ferrari. Dopřejte si 5 okruhů v tomto nádherném voze! Jedinečný zážitek, maximální adrenalin, nádherný dárek pro všechny milovníky rychlých a luxusních aut. Pro muže i ženy.

Ferrari na okruhu pro Vás! Dopřejte si 5 kol v luxusním sportovním voze Ferrari 458 Italia! Nový nástupce oblíbeného Ferrari F430 F1 čeká na vás! Nádherný zážitek pro všechny milovníky rychlých vozů a značky Ferrari. Jízda ve Ferrari na okruhu. Bez kauce! Máte možnost řídit nebo se nechat adrenalinově svézt vyškoleným instruktorem sportovní jízdy. A co kombinace obojího? Nechte se jedno kolo na okruhu adrenalinově svézt, poznejte limity tohoto úžasného vozu a další kola již řiďte Ferrari Vy osobně! Rozhodnutí je jen na Vás! Jízda ve Ferrari. Dopřejte si 5 okruhů v tomto nádherném voze! Jedinečný zážitek, maximální adrenalin, nádherný dárek pro všechny milovníky rychlých a luxusních aut. Pro muže i ženy.

Průběh zážitku „ferrari jízda – 5 kol“:

  • Po příjezdu na polygon se zaregistrujete v Party stanu (parkování pro Vás v uzavřeném areálu Polygonu) • Po registraci usednete do Safety Car a budete seznámen s trasou, kterou následně pojedete 5x s Ferrari 458 Italia. • Usednete do Ferrari 458 Italia, ve kterém budete krátce seznámen s vozem. • Splníte si sen a řídíte Ferrari 458 Italia (nebo se necháte svézt instruktorem). Nebo se prostřídáte dle Vašeho přání. Každého klienta na okruhu, který je dlouhý 1950 m, čeká 4x zrychlování, 4x brzdění a 4x zatáčení.

Zážitek „Ferrari jízda – 5 kol“ obsahuje:

  • 5 jízd (okruhy) pro 1 osobu ve voze Ferrari 458 Italia • Možnost ŘÍDIT nebo nechat se ADRENALINOVĚ SVÉZT. Případně se prostřídáte dle Vašeho přání. • Jízdy probíhají za stálé přítomnosti vyškoleného instruktora sportovní jízdy • Trasa okruhu je nejprve ukázána v SAFETY-CAR voze • Jízdy probíhají 7 dní v týdnu v rámci vyhlášených konkrétních dní „Ferrari Days“ • Každý klient ZDARMA získává FOTO z jízdy a z vozidla

Ostatní informace:

  • Parkování v uzavřeném areálu Polygonu • Zázemí v Party stanu u okruhu • Občerstvení a WC v areálu Polygonu

Podmínky:

  • Řízení vozidla: od 18- ti let + platný řidičský průkaz skupiny B • Nechat se svézt: minimální věk 12 let a výška 150 cm / se souhlasem rodičů • od 15-ti let – nutno předložit občanský průkaz

Sezóna:

Jízdy probíhají cca od dubna do října, v zimních měsících při teplotě nad 8°C

Podobné zážitky

Není potřeba řidičský průkaz

Myslíme i na neřidiče a připravili jsme pro ně speciální jízdy, u kterých není řidičský průkaz potřeba.

Zážitkové jízdy do 2000 kč

Nechceme Vás sedřít z kůže, a proto je většina z 65 zážitkových jízd levnější než 2000 Kč.

Jízdu si vybere každý

Supersportovní vozy nebo nejlepší offroady světa, jízda na okruhu nebo v těžkém terénu. Určitě si vyberete 🙂

Perfektní dárek

Luxusní dárkové balení včetně věnování, platnost zážitku 6 měsíců a obradovaný si zvolí termín podle sebe.