Zážitková jízda v supersportu Porsche 911 Carrera S

Zážitková jízda v supersportu Porsche 911 Carrera S

Pirátem silnic se stal již před nějakou dobou, ale za volantem superrychlého Porsche ještě neseděl? Není co řešit, posaďte ho za něj a dopřejte mu divokou jízdu v supersportu Porsche 911 Carrera S. Sporťák s typickými světly, tvarem karosérie a pohonem na zadní, to pirátovi jistojistě nažene adrenalin do žil a rozbuší srdce.

Pirátem silnic se stal již před nějakou dobou, ale za volantem superrychlého Porsche ještě neseděl? Není co řešit, posaďte ho za něj a dopřejte mu divokou jízdu v supersportu Porsche 911 Carrera S. Sporťák s typickými světly, tvarem karosérie a pohonem na zadní, to pirátovi jistojistě nažene adrenalin do žil a rozbuší srdce. Tahle padesátiletá legenda s burácivým zvukem motoru, která nese odkaz geniálního Ferdinanda Porsche, mu ukáže svoje přednosti jak při jízdě na dálnici a silnici, tak během sprintu na letištní ploše. Jízda to bude opravdu jedinečnáááá!

Obecný program zážitku

Už neví, do jakého auťáku by sednul? Chcete mu dopřát skutečně nezapomenutelný dárek s vůní benzínu? Pneumatiky se budou pálit, jak rychle s tímto vozem odstartuje! Dopřejte mu nadupanou jízdu v supersportu Porsche 911 Carrera S. Tato padesátiletá legenda ho zaručeně uchvátí. Jízdní vlastnosti vyzkouší nejen při jízdě na dálnici a silnici, ale také během sprintu na letištní ploše. Zážitek probíhá v Březině a můžete mu darovat 20 (16 km), 40 (32 km) či 60 minut (48 km) za volantem tohoto vozu. Pokud chcete, aby na jízdu nikdy nezapomněl, darujte mu variantu i s video záznamem. Páááni, to bude jízda!

Podobné zážitky

Není potřeba řidičský průkaz

Myslíme i na neřidiče a připravili jsme pro ně speciální jízdy, u kterých není řidičský průkaz potřeba.

Zážitkové jízdy do 2000 kč

Nechceme Vás sedřít z kůže, a proto je většina z 65 zážitkových jízd levnější než 2000 Kč.

Jízdu si vybere každý

Supersportovní vozy nebo nejlepší offroady světa, jízda na okruhu nebo v těžkém terénu. Určitě si vyberete 🙂

Perfektní dárek

Luxusní dárkové balení včetně věnování, platnost zážitku 6 měsíců a obradovaný si zvolí termín podle sebe.