Zážitková jízda v BVP + střelba z Kalašnikova

Zážitková jízda v BVP + střelba z Kalašnikova

Vítáme Vás v našem vojenském areálu! Máte chuť si zastřílet z legendárního samopalu Kalašnikov AK47 a pak se projet obrněným transportérem po náročné dráze v bývalém tankodromu? Máte chuť se vrátit na pár hodin zpět na vojnu? Cítit vůni střelného prachu? Zastřílejte si z legendárního samopalu Kalašnikov AK-47 a nebo ze samopalu VZ-58! Na střelnici Vám profesionální instruktoři vysvětlí bezpečnostní pravidla a ukáží, jak se zbraněmi zacházet. Pak můžete pálit! Podaří se Vám trefit se do černého? Kolik nasbíráte bodů právě Vy? Poté Vás řidiči vezmou na 30 minutovou projížďku v obrněném transportéru BVP divokým terénem bývalého vojenského areálu.

Vítáme Vás v našem vojenském areálu! Máte chuť si zastřílet z legendárního samopalu Kalašnikov AK47 a pak se projet obrněným transportérem po náročné dráze v bývalém tankodromu? Máte chuť se vrátit na pár hodin zpět na vojnu? Cítit vůni střelného prachu? Zastřílejte si z legendárního samopalu Kalašnikov AK-47 a nebo ze samopalu VZ-58! Na střelnici Vám profesionální instruktoři vysvětlí bezpečnostní pravidla a ukáží, jak se zbraněmi zacházet. Pak můžete pálit! Podaří se Vám trefit se do černého? Kolik nasbíráte bodů právě Vy? Poté Vás řidiči vezmou na 30 minutovou projížďku v obrněném transportéru BVP divokým terénem bývalého vojenského areálu. BVP má výkon 300 koní, 14 tun železa! A vy jste nyní jeho součástí v prostoru pro pěchotu! Držte se pevně, vojáku! Pořád ještě nemáte dost? Chcete se dozvědět více o vojenských vozidlech? Prohlídka vozového parku s výkladem zkušených instruktorů, kteří Vám ukážou vojenské náklaďáky, obrněná vozidla, tanky a rakety země vzduch… Vojenská akce právě začíná! Užijte si akční program v pravém slova smyslu a vyzkoušejte si, jaké je to být opravdovým vojákem!

Zážitek obsahuje:

30ti minutovou projížďku v BVP (bojovém vozidle pěchoty)
10 ran z AK-47 (Kalašnikov) nebo VZ-58 (zvolíte si zbraň dle přání – zbraně nelze kombinovat)
Zapůjčení střeleckých brýlí a sluchátek
Prohlídku „muzea“ vozového parku vojenské techniky

Trvání:

2,5 hodiny (samotná jízda v BVP 30 minut).

Počet osob:

Certifikát opravňuje 1 osobu k prožití tohoto zážitku.

Diváci:

Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klienty následně odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná. Přítomnost diváků není dovolená také na střelnici.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

 

Další požadavky:

Střílet ze zbraně smí pouze osoby starší 18 let.

 

Podobné zážitky

Není potřeba řidičský průkaz

Myslíme i na neřidiče a připravili jsme pro ně speciální jízdy, u kterých není řidičský průkaz potřeba.

Zážitkové jízdy do 2000 kč

Nechceme Vás sedřít z kůže, a proto je většina z 65 zážitkových jízd levnější než 2000 Kč.

Jízdu si vybere každý

Supersportovní vozy nebo nejlepší offroady světa, jízda na okruhu nebo v těžkém terénu. Určitě si vyberete 🙂

Perfektní dárek

Luxusní dárkové balení včetně věnování, platnost zážitku 6 měsíců a obradovaný si zvolí termín podle sebe.