Zážitková jízda v Buggy Rs pro děti

Zážitková jízda v Buggy Rs pro děti

Vezměte své děti na terénní dráhu, kde budou moci samy jezdit v dětských buginách. Ideální dárek pro všechny malé závodníky! Dětské motorové Buggy RS se jednoduše řídí a jsou maximálně bezpečné. Jsou určeny pro všechny děti od 5 do 15 let.

Vezměte své děti na terénní dráhu, kde budou moci samy jezdit v dětských buginách. Ideální dárek pro všechny malé závodníky! Dětské motorové Buggy RS se jednoduše řídí a jsou maximálně bezpečné. Jsou určeny pro všechny děti od 5 do 15 let. Řízení je nenáročné, takže ho zvládnou i ti nejmenší řidiči. Bezpečnost vozidel je prověřena bariérovým testem provedeným v ÚVMV Praha. K dispozici Vám bude po celou dobu instruktor, který se vším poradí.

Zážitek jízda v buggy rs pro děti obsahuje:

Zapůjčení dětské Buggy RS na 1 hodinu, péči instruktora, spotřebu pohonných hmot. Možno také pronajmout 2 buggy současně na 30 minut. Pak děti mohou závodit.

Typ buggy:

Buggy Beta RS – pro děti od cca 100 cm do 125 cm. Buggy Grand RS – pro děti od 120 cm do 160 cm (nebo do 60 kg). Motor – HONDA GX 120 4HP, čtyřdobý s odstředivou spojkou Karosérie – jednomístná sklolaminátová skořepina o vysoké tuhosti s posuvnou sedačkou a bočními dvířky Podvozek – vpředu nezávislé zavěšení kol, vzadu tuhá náprava s diferenciálem, kotoučové brzdy na zadní kola Rychlost – max. 28km/hod. Ochrana – 4bodové bezpečnostní pasy, boční sítě, přední ochranná síť, zrcátka

 

Počet osob:

1 dítě na 1 hodinu nebo 2 děti současně na 30 minut. Nebo je možno se střídat. Určeno pro děti od výšky 100 cm do 160 cm (nebo do 60kg).

Podobné zážitky

Není potřeba řidičský průkaz

Myslíme i na neřidiče a připravili jsme pro ně speciální jízdy, u kterých není řidičský průkaz potřeba.

Zážitkové jízdy do 2000 kč

Nechceme Vás sedřít z kůže, a proto je většina z 65 zážitkových jízd levnější než 2000 Kč.

Jízdu si vybere každý

Supersportovní vozy nebo nejlepší offroady světa, jízda na okruhu nebo v těžkém terénu. Určitě si vyberete 🙂

Perfektní dárek

Luxusní dárkové balení včetně věnování, platnost zážitku 6 měsíců a obradovaný si zvolí termín podle sebe.