Zážitková jízda na čtyřkolce

Zážitková jízda na čtyřkolce

Vítejte na tankodromu na soukromé lekci řízení skutečného obrněného transportéru! Každý chlap si to chce jednou za život vyzkoušet. Co Vás čeká? V původní sovětské konferenční místnosti dostanete nejprve svůj oblek řidiče tanku a také první teoretické lekce o Vašem novém vozidle – totiž Vašem obrněném transportéru.

Vítejte na tankodromu na soukromé lekci řízení skutečného obrněného transportéru! Každý chlap si to chce jednou za život vyzkoušet. Co Vás čeká? V původní sovětské konferenční místnosti dostanete nejprve svůj oblek řidiče tanku a také první teoretické lekce o Vašem novém vozidle – totiž Vašem obrněném transportéru. Budete řídit obrněný transportér BVP-1, který je považován za nejlépe ovladatelný. Nejprve s Vámi instruktor projede tankodrom sám. Ukáže Vám průjezd lesem a hlubokými příkopy plnými vody a bahna. Pak přichází Váš čas.

Zážitek řízení bvp obsahuje:

seznámení se s vozidlem a instruktáž řízení BVP
30 minut jízdy v BVP jako spolujezdec
30 minut jízdy v BVP řízeného Vámi
Zapůjčení obleku
Diplom o složení kurzu řízení BVP-1

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu. Příplatek za další Vaši osobu je 500,- Kč. V obrněném transportéru může být dalších 9 osob (i cizích).

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klientem odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení. Svrchní ochranné oblečení (bunda, kalhoty) bude zapůjčeno.

Další požadavky:

Řidič – pouze dospělá osoba. Doprovod od 16ti let se pouze veze, pokud bude doprovázet řidiče dítě mladší 16ti let, je nutná další osoba jako dohled.

 

Podobné zážitky

Není potřeba řidičský průkaz

Myslíme i na neřidiče a připravili jsme pro ně speciální jízdy, u kterých není řidičský průkaz potřeba.

Zážitkové jízdy do 2000 kč

Nechceme Vás sedřít z kůže, a proto je většina z 65 zážitkových jízd levnější než 2000 Kč.

Jízdu si vybere každý

Supersportovní vozy nebo nejlepší offroady světa, jízda na okruhu nebo v těžkém terénu. Určitě si vyberete 🙂

Perfektní dárek

Luxusní dárkové balení včetně věnování, platnost zážitku 6 měsíců a obradovaný si zvolí termín podle sebe.