Hodnocení zákazníků:

3 z 5

Kurz bezpečné jízdy (školy smyku) v Ostravě

Nyní za akční cenu 3999 Kč

  • cena 3999 Kč
  • typ jízdy: škola smyku
  • místo: Ostrava
  • počet osob: 1
  • délka jízdy: 5 hodin
  • vhodné jako dárek
Chci absolvovat školu smyku za 3999 Kč
Škola smyku Ostrava v profesionálním areálu Libros, vybudovaném přímo pro kurzy bezpečné jízdy a vybavené nejmodernější technologií. Vyzkoušejte si krizové situace a naučte se ovládat svůj vůz v kritických situacích. Areál Libros pro školy smyku patří mezi 4 areály v republice, kde mohou probíhat státem uznávané kurzy bezpečné jízdy.

Popis areálu v Ostravě:

Areál pro školy smyku v Ostravě byl otevřen v roce 2010. Areál obsahuje moderní technologie a řada cvičných ploch pracuje v automatickém režimu, kde se budete učit, jak předcházet krizovým situacím.    

Průběh zážitku Škola smyku Ostrava:

Začnete teorií, profesionální instruktor Vás seznámí se základními pravidly techniky jízdy a reakcemi v krizových situacích. Připomenete si, co by měl každý řidič vědět o svém vozidle a jak vozidlo reaguje ve výjimečných situacích. Dále bodový systém v kostce, pneumatiky a jejich vliv, základy defenzivní jízdy. Teoretická část trvá 1 hodinu. Další 3,5 hodiny budete na cvičišti pod dohledem instruktorů na různých cvičných plochách zkoušet vše, co Vás může na silnici potkat.

Zážitek Škola smyku Ostrava obsahuje:

Teoretická část, praktický výcvik. Kurz probíhá v profesionálním areálu vybudovaném speciálně pro kurzy smyku.

Trvání:

5 hodin

Sezóna:

Celoročně. Je nutno se přizpůsobit termínům, které se konají dvakrát až třikrát měsíčně.

Lokalita:

Ostrava.

Ostatní informace:

Účastník musí být držitelem řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky. Nutné na začátku kurzu předložit řidičské oprávnění sk. B a občanský průkaz ke kontrole. Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost. Zákaz požít před a během kurzu alkoholické nápoje a návykové látky.

Chci absolvovat školu smyku za 3999 Kč