Hodnocení zákazníků:

3 z 5

Zážitková jízda v BVP

1 hodina řízení BVP v Praze

  • cena 6740 Kč
  • typ jízdy: jízda v terénu
  • místo: Milovice u Prahy
  • počet osob: 1
  • délka jízdy: 1 hodina
  • vhodné jako dárek
Chci jízdu v BVP za 6740 Kč.
Vítejte na tankodromu na soukromé lekci řízení skutečného obrněného transportéru! Každý chlap si to chce jednou za život vyzkoušet. Co Vás čeká? V původní sovětské konferenční místnosti dostanete nejprve svůj oblek řidiče tanku a také první teoretické lekce o Vašem novém vozidle – totiž Vašem obrněném transportéru. Budete řídit obrněný transportér BVP-1, který je považován za nejlépe ovladatelný. Nejprve s Vámi instruktor projede tankodrom sám. Ukáže Vám průjezd lesem a hlubokými příkopy plnými vody a bahna. Pak přichází Váš čas.

Zážitek Řízení BVP obsahuje:

Trvání:

2-3 hodiny (samotná jízda v BVP 1 hodinu).

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu. Příplatek za další Vaši osobu je 500,- Kč. V obrněném transportéru může být dalších 9 osob (i cizích).

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klientem odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení. Svrchní ochranné oblečení (bunda, kalhoty) bude zapůjčeno.

Sezóna:

Celoročně.

Další požadavky:

Řidič – pouze dospělá osoba. Doprovod od 16ti let se pouze veze, pokud bude doprovázet řidiče dítě mladší 16ti let, je nutná další osoba jako dohled.

Lokalita:

Milovice u Prahy – tankodrom.

Chci jízdu v BVP za 6740 Kč.