Hodnocení zákazníků:

3 z 5

Zážitková jízda v mini tanktu

15 minut jízdy v mini tanku

  • cena 1500 Kč
  • typ jízdy: jízda v terénu
  • místo: Praha
  • počet osob: 1
  • délka jízdy: 15 minut
  • vhodné jako dárek
Chci jízdu v mini tanku za 1500 Kč.
Nejvtipnější zážitek na tankodromu. Vyzkoušejte si řízení mini tanku, který pohání skutečný motor. Čeká na Vás terénní dráha, kde s tímto tankem zažijete velký adrenalin. Věříme, že jste už řídili kde co, ale tank? Nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet i jeho řízení. Pravda, je trochu menší než jeho reálný kolega, ale poskytne vám stejně nezapomenutelný zážitek. Mini tanky pohání spalovací motor a jeho řízení je velmi podobné reálnému tanku, jen mnohem jednodušší. Ovládá se pomocí dvou pák (levá a pravá), každá pro jeden pás tanku. Nepotřebujete žádný řidičský průkaz a řízení si mohou vyzkoušet dokonce i děti starší 10-ti let. Stačí jen krátká instruktáž a tankistou řidičem se může stát každý, kdo si troufne usednout za řízení tohoto stroje. Technická specifikace mini tanku: · Objem motoru: 690 cm3 · Výkon: 14 kW (20 HP) · Brodivost: 250 mm · HYDROPOHON · Max. rychlost 20 km / hod · Váha 500 kg · Rozměry: šířka 1,2 m délka 2,25 m

Zážitek Jízda v mini tanku obsahuje:

Trvání:

30 minut. Čistá jízda v mini tanku je 15 minut.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

Sezóna:

Celoročně.

Další požadavky:

Povoleno od věku 10 let. Tanky jsou vybaveny bezpečnostními pásy a každý řidič dostane ochranou přilbu. Obsluha disponuje dálkovými ovladači, kterými lze tank na místě zastavit a ukončit tak případnou rizikovou jízdu.

Lokalita:

Praha 4 Krč

Chci jízdu v mini tanku za 1500 Kč.