Hodnocení zákazníků:

3 z 5

Zážitková jízda v BVP + střelba z Kalašnikova

30 minut projížďky v BVP

  • cena 1499 Kč
  • typ jízdy: jízda v terénu
  • místo: Milovice u prahy
  • počet osob: 1
  • délka jízdy: 30 minut
  • vhodné jako dárek
Chci jízdu v BVP za 1499 Kč
Vítáme Vás v našem vojenském areálu! Máte chuť si zastřílet z legendárního samopalu Kalašnikov AK47 a pak se projet obrněným transportérem po náročné dráze v bývalém tankodromu? Máte chuť se vrátit na pár hodin zpět na vojnu? Cítit vůni střelného prachu? Zastřílejte si z legendárního samopalu Kalašnikov AK-47 a nebo ze samopalu VZ-58! Na střelnici Vám profesionální instruktoři vysvětlí bezpečnostní pravidla a ukáží, jak se zbraněmi zacházet. Pak můžete pálit! Podaří se Vám trefit se do černého? Kolik nasbíráte bodů právě Vy? Poté Vás řidiči vezmou na 30 minutovou projížďku v obrněném transportéru BVP divokým terénem bývalého vojenského areálu. BVP má výkon 300 koní, 14 tun železa! A vy jste nyní jeho součástí v prostoru pro pěchotu! Držte se pevně, vojáku! Pořád ještě nemáte dost? Chcete se dozvědět více o vojenských vozidlech? Prohlídka vozového parku s výkladem zkušených instruktorů, kteří Vám ukážou vojenské náklaďáky, obrněná vozidla, tanky a rakety země vzduch… Vojenská akce právě začíná! Užijte si akční program v pravém slova smyslu a vyzkoušejte si, jaké je to být opravdovým vojákem!

Zážitek obsahuje:

Trvání:

2,5 hodiny (samotná jízda v BVP 30 minut).

Počet osob:

Certifikát opravňuje 1 osobu k prožití tohoto zážitku.

Diváci:

Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klienty následně odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná. Přítomnost diváků není dovolená také na střelnici.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

Sezóna:

Celoročně.

Další požadavky:

Střílet ze zbraně smí pouze osoby starší 18 let.

Lokalita:

Milovice u Prahy – tankodrom

Chci jízdu v BVP za 1499 Kč