Hodnocení zákazníků:

3 z 5

Zážitková jízda v Buggy RS pro děti

hodinová jízda v Buggy RS

  • cena 1799 Kč
  • typ jízdy: jízda v terénu
  • místo: Příbram
  • počet osob: 1
  • délka jízdy: 1 hodina
  • vhodné jako dárek
Chci jízdu v Buggy RS pro děti za 1799 Kč.
Vezměte své děti na terénní dráhu, kde budou moci samy jezdit v dětských buginách. Ideální dárek pro všechny malé závodníky! Dětské motorové Buggy RS se jednoduše řídí a jsou maximálně bezpečné. Jsou určeny pro všechny děti od 5 do 15 let. Řízení je nenáročné, takže ho zvládnou i ti nejmenší řidiči. Bezpečnost vozidel je prověřena bariérovým testem provedeným v ÚVMV Praha. K dispozici Vám bude po celou dobu instruktor, který se vším poradí.

Zážitek Jízda v Buggy RS pro děti obsahuje:

Zapůjčení dětské Buggy RS na 1 hodinu, péči instruktora, spotřebu pohonných hmot. Možno také pronajmout 2 buggy současně na 30 minut. Pak děti mohou závodit.

Typ Buggy:

Buggy Beta RS – pro děti od cca 100 cm do 125 cm. Buggy Grand RS – pro děti od 120 cm do 160 cm (nebo do 60 kg). Motor – HONDA GX 120 4HP, čtyřdobý s odstředivou spojkou Karosérie – jednomístná sklolaminátová skořepina o vysoké tuhosti s posuvnou sedačkou a bočními dvířky Podvozek – vpředu nezávislé zavěšení kol, vzadu tuhá náprava s diferenciálem, kotoučové brzdy na zadní kola Rychlost – max. 28km/hod. Ochrana – 4bodové bezpečnostní pasy, boční sítě, přední ochranná síť, zrcátka

Počet osob:

1 dítě na 1 hodinu  nebo  2 děti současně na 30 minut. Nebo je možno se střídat. Určeno pro děti od výšky 100 cm do 160 cm (nebo do 60kg).

Sezóna:

Celoročně

Lokalita:

Polygon Dlouhá Lhota u Příbrami

Chci jízdu v Buggy RS pro děti za 1799 Kč.