Hodnocení zákazníků:

3 z 5

Zážitková jízda v Jeepu

50 minut jízdy v Jeepu

  • cena 1990 Kč
  • typ jízdy: jízda v terénu
  • místo: Jihlava
  • počet osob: 1
  • délka jízdy: 50 minut
  • vhodné jako dárek
Chci jízdu v Jeepu za 1990 Kč.
Zažijte terénní jízdu v Jeepu Grand CHerokee WG na zvýšeném podvozku Ironman4x4 a 31palcových terénních kolech! Nádherný zážitek pro milovníky offroad vozů.
Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Velká terénní kola, zvýšený podvozek Ironman4x4 s plynovými tlumiči, plná výbava od kožených elektricky stavitelných vyhřívaných sedaček, automatické převodovky s možností redukované terénní rychlosti, stálého pohonu všech čtyř kol quadradrive i automatická klimatizace pro Vaše maximální pohodlí. Zasedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem tu pravou terénní jízdu, kterou zcela jistě při běžné jízdě autem nikdy nezažijete. Čekají Vás průjezdy vodou i blátem, terén motokrosové profi-dráhy, drsný terén „pískovny“ a pokud nebudete mít dost tohoto terénu, podíváte se i na bývalý vojenský tankodrom. Vyzkoušejte americkou legendu značky JEEP, jež se stalo synonymem pro ostatní terénní vozy.

Průběh zážitku:

Ve sjednaný termín se dostavíte na základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Poté vyplníte protokol o zapůjčení vozidla a následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem v roli navigátora do drsného terénu. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Poměr terénu a silnice v průběhu zážitku je cca 90% terén a 10% silnice.

Zážitek Extrémní jízda v Jeepu obsahuje:

Hodinový zážitek s vozem  Jeepu Grand CHerokee WG (čistý čas jízdy 50 minut) • seznámení se vozem a zaškolení (10 minut) • jízda Jeepem Grand Cherokee WG (50 minut)

Počet účastníků:

1 osoba (Vy jako řidič + instruktor na sedadle spolujezdce). V řízení se není možno střídat se spolujezdci. Řídit smí pouze jedna osoba nebo instruktor.

Spolujezdci:

Máte možnost přikoupit až 3 spolujezdce sedící na zadních sedadlech vozu za 150,- Kč / osoba.

Oblečení:

Sportovní.

Sezóna:

Celoročně. Nejezdí se pouze, pokud je více jak 20 cm sněhu.

Termíny:

Každý den (po-so)

Potřebné doklady:

Pokud chcete Jeep řídit, musíte být držiteli řidičského průkazu.

Podmínky a omezení:

Spolujezdci mohou být i děti do 12let věku, musí mít však dětskou sedačku.

Lokalita:

Okolí Jihlavy

Chci jízdu v Jeepu za 1990 Kč.